Ochotnicza Straż Pożarna - Kończyce Małe


W tym roku organizatorem zawodów sportowo - pożarniczych byli¶my my, czyli OSP Kończyce Małe. Od kilku dni z rzędu trwały już przygotowanie, wytyczenie i ustawienie toru przeszkód, zorganizowanie całego zaplecza gastronomicznego oraz wiele innych aczkolwiek zwi±zanych z tym dniem prac.


I jak co rocznie poranna zbiórka w remizie, ostatnie przygotowania, instrukcje, dopieszczenie szczegółów i w drogę... na obiekt sportowy LKS Kończyce Małe.


"Szaro - sine ciężkie niebo" jak kiedy¶ ¶piewał zespół DeMono... niestety to prawda. Patrzyli¶my w niebo i czekali¶my, kiedy lunie deszczem. Pogoda jednak okazała się nieco łaskawa i tylko delikatnie pokropiło.


Zawody tradycyjnie rozpoczęły się od zbiórki, losowania pozycji startowych, czyli tak jak regulamin przewiduje. Wylosowali¶my start z I pozycji, więc na przygotowanie się nie było za wiele czasu. Zgodnie z regulaminem zawody rozpoczęły się od sztafety. Na sztafecie zaliczyli¶my punkty karne na ¶cianie, cóż czasem i tak bywa. Pomimo tego uzyskali¶my dobry czas. Druga czę¶ć sportowych zmagań, czyli tak zwana bojówka też była dobra... no, ale czas, jaki uzyskali¶my nie wystarczył do wygranej (chyba przemęczenie materiału).

Klasyfikacja zajętych miejsc w gminnych zmaganiach strażaków jest następuj±ca:

1. miejsce - OSP Marklowice Górne
2. miejsce - OSP Zebrzydowice
3. miejsce - OSP Kaczyce
4. miejsce - OSP Kończyce Małe

Mamy nadzieję, iż w przyszłym roku odwrócimy tabelę i bedziemy na czele !!!

..::Zamknij okno::..

© 2009 by Czarny. All Rights Reserved